Algemene praktijk
Intervisie Overijssel en Gelderland
Advocaten en advocaat-mediators die werkzaam zijn in de kleinere, regionale praktijken in Overijssel en Gelderland kunnen zich inschrijven voor intervisies die voldoen aan de kwaliteitstoets zoals de NOvA die stelt. Ik heb ervaring met groepen advocaten in de rechtsgebieden arbeid, familie en onderneming en begeleid intervisies in het oosten van het land. Als ik geen intervisies begeleid, ben managing director en zakelijk mediator.
Zoals bekend, verlangt de NOvA dat u 8 uren aan intervisie per jaar voltooit, waarvoor u ook nog eens maximaal 4 niet-juridische punten krijgt. De intervisie bijeenkomsten duren 2 uur, en de ervaring leert dat er in die tijd 2 casussen behandeld kunnen worden. Advocaten die tevens MfN-mediator zijn, hebben de mogelijkheid ook MfN PE-punten te verzamelen.
Onder normale omstandigheden vinden de intervisies plaats op veilige afstand van elkaar in een ruime zaal in Hengelo (Ov). Op dit moment wijken we uit naar ZOOM, waar inmiddels ook positieve ervaringen mee zijn opgedaan. Zodra het weer kan, zullen de bijeenkomsten weer fysiek zijn.
Ik begeleid de deelnemende advocaten door het proces te bewaken, te ondersteunen met het stellen van verdiepende vragen, de analyse en de feedback fase. U zult merken dat het prettig is als u dezelfde groep advocaten en advocaat-mediators regelmatiger tegen komt in de intervisies. Vandaar de uitnodiging aan advocaten uit Overijssel en Gelderland.
De minimale groepsgrootte is 5 en maximaal 8. De intervisiebijeenkomsten vinden plaats op vrijdagmiddagen van 14:00 tot 16:00. Elke maand is er dus een mogelijkheid tot deelname. Mocht blijken dat er te weinig deelnemers zijn op een dag, dan kunt u het ticket meenemen naar later.
15 jan vr • 14:00 |
|
|
12 feb vr • 14:00 |
|
|
12 maa vr • 14:00 |
|
Boeken |
16 apr vr • 14:00 |
|
Boeken |
21 mei vr • 14:00 |
|
Boeken |